Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :

Davines Mınu Boyalı Saçlar Koruyucu Maske 1000ml

₺ 335,75 ₺ 249,90

Etkili ve doğru bakımlarla mükemmel saçlara ulaşmak imkansız değildir

 

Davines Minu Hair Mask Boyalı Saçlar İçin Koruyucu Saç Maskesi 1000ml


Saçın normalden daha fazla yoğun bakıma ve besine ihtiyacı oluşur. Etkili ve doğru bakımlarla mükemmel saçlara ulaşmak imkansız değildir.Herkesin istediği bakımlı , sağlıklı ve canlı saçlara sahip olmaktır.Boyama işleminin ardından özellikle saç üzerinde bir takım doğal öz kaybı yaşanır.Bunların önüne geçmek ve saçların sağlıklı bir görüntüye kavuşması açısından Davines Ailesi'nden olan Boyalı Saçlar İçin  Koruyucu Saç Maskesi oluşturulmuştur.

Maskenin , doğal özleri sayesinde saç tellerine tek tek nüfuz ederek hızlı bir etki sunar.Özellikle özel formülü ile saçın yumuşak olmasını sağlarken ayrıca ilk gün ki güzellik sunar. Zaman içerisinde saç üzerindeki boyanın akması neticesinde , saç yıpranmış ve bakımsız görünür. Bunu ortadan kaldırmak için içeriğindeki renk sabitleyici olan Polifenoller devreye girerek , boyanın daha uzun süre kalıcı olmasına yardım eder.

Özel olarak Salina Caper Tomurcuğu Özleri bakım maskesi içerisinde yerini almıştır.Bu özel ve doğal özler, özel olarak Bay Salvador DAmiconun Leni, Salina adası Messinada özel olarak yetiştirilmektedir.Maskenin daha iyi işlenmesi için ve sonuç odaklı olması için kuersetin ile zenginleştirilmiştir.

Ürün 1000 ml.

Davines Minu Hair Mask Boyalı Saçlar İçin Koruyucu Saç Maskesi 1000ml Özellikleri

Saça Etkisi: Boyalı saçlarda onarıcı ve besleyici bir ürün olarak kullanılır. Saçalara doğal ışıltı katarak saçların canlı görünmesini sağlar. Ekstra yumuşaklık ile saçlarda ipeksi bir hava yaratır.Saça kökten uca kadar nüfuz ederek sağlıklı ve canlı saç yapısı oluşturmaya yardım eder. Boyanın saç üzerinde daha kalıcı ve uzun süre etkisini göstermesi için kullanılır. Yumuşak ve hoş kokusu ile güzellik sunar.

Uygulama Şekli: Saçlarınızı temizleme işleminin ardından ılık su ile durulayınız. Daha sonra saçları parçalara ayırarak maskeyi boylara ve uçlara uygulayınız. Etki etmesi için 15 dakika saçta bekletip saçlarınızı tarayınız. Daha sonra tekrar ılık su ile durulayınız.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Kredi Kartı Tek Ödeme :
₺ 249,90
Havale :
₺ 249,90
Kapıda Ödeme :
₺ 256,90
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar